fabrykasilesia.pl

Budownictwo, wnętrza i nieruchomości

Kabiny prysznicowe
Dom

Kabiny prysznicowe walk-in

Osoby wyposażające swoje łazienki, mogą skorzystać z asortymentu naszego sklepu internetowego. Posiadamy kabiny walk-in i szyby prysznicowe, które bez trudu można dopasować do powierzchni użytkowej swojego wnętrza. Proponujemy produkty firmy Kermi, New Trendy, Sanplast, Excellent, IÖ, Omnires, Ravak czy Roca.

Wyżej wymienione marki to renomowani producenci najwyższej jakości akcesoriów łazienkowych, w tym takich produktów, jak kabiny walk – in, a także solidnie wykonane szyby prysznicowe w różnych rozmiarach i kształtach do wyboru. Oferujemy kabiny prysznicowe walk in z profilami o następującym zabarwieniu:
 • biały,
 • biały mat,
 • chrom srebrny,
 • chrom szary,
 • chrom połysk,
 • czarny,
 • czarny mat.

Wyżej wymienione kabiny prysznicowe typu walk- in z profilami można dopasować do stylistyki, jaka dominuje w posiadanej łazience. Właściciele apartamentów loftowych mogą zdecydować się na produkty utrzymane w kolorystyce czarnej lub czarny mat. Z kolei w nowoczesnych wnętrzach, wspaniale odnajdą się produkty chromowane o barwie srebrnej lub szarej.

Kabiny walk-in i szyby prysznicowe w różnych wersjach do wyboru

Oferowane przez nas kabiny walk-in i nowoczesne szyby prysznicowe, można idealnie dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. Zróżnicowany asortyment naszego sklepu internetowego zawiera produkty o długości od 12 cm – do 160 cm, szerokości od 20 cm do 160 cm i wysokości od 150 cm do 225 cm. Proponujemy konstrukcje wykonane ze szkła o grubości od 5 mm do 8 mm. To materiał poddany specyficznej obróbce, co gwarantuje jego bezpieczeństwo używania przez wiele sezonów.

Solidnie zrobione kabiny typu walk- in z naszego sklepu internetowego są bezproblemowe w montażu i demontażu. Produkty te można zainstalować na brodziku lub bezpośrednio na posadzce. Proponujemy kabiny prysznicowe walk-in lewostronne i prawostronne o kształcie kwadratowym lub prostokątnym. To elementy wyposażenia łazienek, które są opatrzone gwarancją ich producenta na bezawaryjne działanie, jak również podwyższoną odporność na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, jakie mogą powstać w wyniku intensywnej eksploatacji.

kabina prysznic

Duże kabiny prysznicowe z drzwiami lub brodzkiem i typu walk- in i ścianki prysznicowe w rozmiarze XL

W trakcie kompletowania poszczególnych elementów wyposażenia posiadanej łazienki, warto dopasować kabiny prysznicowe walk- in bądź też ścianki prysznicowe do powierzchni użytkowej tych pomieszczeń. Osoby dysponujące pokojami kąpielowymi, mogą zdecydować się na produkty w wersji XL. To bardzo duże kabiny prysznicowe walk-in jak również ścianki prysznicowe o sporych rozmiarach.

Proponujemy klientom naszego sklepu internetowego produkty w następujących wymiarach:
 • ścianki prysznicowe boczne 120 cm x 198,4 cm,
 • ścianki prysznicowe boczne chromowane 100 cm x 198,4 cm,
 • ścianki prysznicowe boczne 80 cm x 200 cm,
 • ścianki prysznicowe wolnostojące 110 cm x 200 cm,
 • kabiny prysznicowe walk-in 130 cm x 200 cm,
 • kabiny prysznicowe wolnostojące 160 cm x 200 cm.

Wyżej wymienione elementy wyposażenia łazienek można dopasować do stylistyki tych pomieszczeń. To produkty bezproblemowe w montażu. Można dobrać do nich uszczelki magnetyczne i listwy progowe. Akcesoria te również są dostępne w naszym sklepie.

kabina walk in

Drzwi prysznicowe z powłoką Aquaperle

Aranżując posiadaną łazienkę warto zwrócić uwagę nie tylko na modne, funkcjonalne i trwałe kabiny prysznicowe walk-in, ale również na inne produkty. Do tej kategorii z pewnością należą ścianki prysznicowe z powłoką Aquaperle. To wyroby, które znajdują się między innymi w ofercie marki IÖ. Produkty te powstały ze szkła hartowanego o grubości 6- 8 mm, pokrytego powłoką Aquaperle. Te ścianki prysznicowe z elementem ruchomym mają także przyścienne profile.

To wyroby łatwe do czyszczenia, ponieważ spływająca po nich woda w postaci pojedynczych kropel, nie osadza się na powierzchni tych ścianek w postaci nieestetycznie wyglądających zacieków. Ograniczenie osadzających się zanieczyszczeń, zapobiega powstawaniu kamienia, a także redukuje do minimum potrzebę czyszczenia tych powierzchni z udziałem agresywnie działających środków chemicznych. Te ścianki prysznicowe Aquaperle, jak i kabiny walk- in, przetrwają w doskonałym stanie przez długi czas ich używania.